თეა ნადიბაიძე - მედიატორი 2025 წლიდან
პროფესიული კარიერა 2009 წელს დაიწყო შიდა ქართლისა და მცხეთა-მთიანეთის საოლქო პროკურატურაში სტაჟიორის პოზიციაზე. 2012–2013 წლებში მუშაობდა თბილისის სააპელაციო სასამართლოში ასევე სტაჟიორის პოზიციაზე. 2014–2022 წლებში საქმიანობას გააგრძელა ბოლნისის რაიონულ სასამართლოში, თავდაპირველად სხდომის მდივნის, შემდეგ კი მოსამართლის თანაშემწის პოზიციაზე.
2022 წელს დაიწყო მუშაობა სსიპ სახელმწიფოზე ზრუნვისა და ტრეფიკინგის მსხვერპლთა და დაზარალებულთა დახმარების სააგენტოში რეგიონალურ იურისტად, ხოლო იმავე წლიდან დღემდე საქმიანობას აგრძელებს სს „კრედო ბანკში“ რეგიონალური იურისტის პოზიციაზე.
ფლობს ბაკალავრისა და მაგისტრის ხარისხს სოციალური მეცნიერებების, ბიზნესისა და სამართალმცოდნეობის ფაკულტეტის (წარჩინებით). 2023–2024 წლებში გაიარა სწავლება Chicago-Kent College of Law-ში (LL.M. პროგრამის ფარგლებში). დამატებით აქვს გავლილი არაერთი კვალიფიკაციის ასამაღლებელი კურსი, მათ შორის მართლმსაჯულების ზაფხულის სკოლა (2018), ევროპის საბჭოს HELP პროგრამა და სხვა.
ჩაბარებული აქვს იუსტიციის უმაღლესი სკოლის მოსამართლის თანაშემწის საკვალიფიკაციო გამოცდა (2009), ადვოკატის საკვალიფიკაციო გამოცდა საერთო სპეციალიზაციით (2021), ასევე დამატებითი სპეციალიზაცია არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულებასა და ბავშვთა უფლებების მიმართულებით (2024). თეა ნადიბაიძე არის საქართველოს ადვოკატთა ასოციაციის წევრი (საიდენტიფიკაციო ნომერი: 10851). გარდა ამისა, 2024–2025 წლებში წარმატებით გაიარა საქართველოს მედიატორთა ასოციაციის სამსაფეხურიანი საგამოცდო პროგრამა.

Tea Nadibaidze- mediator since 2025
Tea Nadibaidze is a lawyer with over 12 years of professional experience in both the public and private sectors.
She began her career in 2009 at the Shida Kartli and Mtskheta-Mtianeti District Prosecutor’s Office as an intern. From 2012 to 2013, she worked as an intern at the Tbilisi Court of Appeals. Between 2014 and 2022, she continued her career at the Bolnisi District Court, first as a secretary and later as a judge’s assistant.
In 2022, she started working at the State Care and Assistance Agency for Victims of Trafficking as a regional lawyer, and since the same year, she has been employed as a regional lawyer at JSC Credo Bank, where she provides comprehensive legal support, including contract drafting and review, litigation, and legal risk assessment.
Tea Nadibaidze holds a Bachelor’s and a Master’s degree from the Faculty of Social Sciences, Business, and Law (with honors). In 2023–2024, she pursued studies at Chicago-Kent College of Law within the LL.M. program. Additionally, she has completed various professional development courses, including the Summer School on Justice (2018), the Council of Europe HELP Programme, among others.
She has successfully passed the Judicial Assistant Qualification Exam of the High School of Justice (2009), the Bar Qualification Exam with general specialization (2021), as well as an additional specialization in juvenile justice and child rights (2024). Tea Nadibaidze is a member of the Georgian Bar Association (ID No. 10851). Furthermore, in 2024–2025, she successfully completed the three-stage examination program of the Georgian Association of Mediators.