თინათინ მუმლაძე - მედიატორი 2022 წლიდან.
ამჟამად საქართველოს ადვოკატთა ასოციაციის წევრი, ადვოკატი (სპეციალიზაცია - საერთო;არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულება; ბავშვთა უფლებები - სამოქალაქო). პროფესიით იურისტი, ფლობს ი.ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის სამართალმცოდნეობის მაგისტრთან გათანაბრებულ დიპლომს.
2019 წლიდან თინათინს გავლილი აქვს ,,საქართველოს ადვოკატთა ასოციაციის“, თსუ დავის ალტერნატიული გადაწყვეტის ეროვნული ცენტრის“, ,,თბილისის ღია უნივერსიტეტის“ 40 საათიანი სასერტიფიკატო კურსი მედიაციაში.
რაც შეეხება პროფესიულ გამოდილებას: თინათინს ჩაბარებული აქვს მრავალი საკვალიფიკაციო გამოცდა, გავლილი აქვს ტრენინგები რისთვისაც გადაეცა სერტიფიკატები, მიღებული აქვს მონაწილეობა სამეცნიერო კონფერენციებში მათ შორის: 2004 წელს - ივ.ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის ადმინისტრაციული სამართლის კათედრამ დააჯილდოვა სტუდენტთა 2004 წლის სამეცნიერო კონფერენციაზე წარმატებული მონაწილეობისათვის. (მიენიჭა სერტიფიკატი).2007-2008 წლები - 8 თვიანი სტაჟირება თბილისის საქალაქო სასამართლოში.2007 წელი - ადვოკატთა სასერთიფიკატო გამოცდა საერთო სპეციალიზაციით. 2007-2008 წლებში იუსტიციის უმაღლესი სკოლაში გაიარა მოსამართლის თანაშემწის 3 თვიანი კურსი და ჩააბარა საკვალიფიკაციო გამოცდა. 2013-2014 წლები - ადვოკატის სტაჟიორი. 2014 წლიდან დღემდე ადვოკატთა ასოციაციის წევრი - ადვოკატი. 2015 წლიდან - საქველმოქმედო ფონდი ,,ბოლნისი,, - ს იურისტი. 2015 წელი - ტრენინგი - ,,ოჯახში ძალადობის აღკვეთის, მსხვერპლთა დაცვისა და დახმარების“ საკითხებზე. 2017 წლიდან - გრინვეი საქართველოს ,,პირადი ადვოკატის სააგენტო,, - ადვოკატი (იურისტი). 2019 წელი ტრენინგი - ,,ადამიანის უფლებათა საერთაშორისო სტანდარტები და გასაჩივრების მექანიზმები“. 2019 წელი - მედიაციაში წარმომადგენლობის (25-საათიანი) ტრენინგი. 2019 წელი - მედიაციის (40 საათიანი) ტრენინგი. 2019 წელი - არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულების საკვალიფიკაციო გამოცდა. 2020 წელი - ბავშვთა უფლებების საკვალიფიკაციო გამოცდა.2020 წელი - ტრენინგი - ,,საკუთრების უფლების რეგისტრაციის აქტუალური საკითხები" (უახლესი საკანონმდებლო ცვლილებების მიმოხილვა). 2020 წელი - ტრენინგი ,,დაკითხვის ფსიქოლოგია“. 2021 წელი - სრული კურსი ,,კრიმინალური ფსიქოლოგია“. 2021 წელი - ტრენინგ კურსი - ,,სამოქალაქო ჩართულობა, ადვოკატირება“ . 2021 წელი - მედიატორის საკვალიფიკაციო გამოცდა. 2021 წელი - 32 საათიანი ტრენინგ მოდული ,,სპეციალური საჭიროებები და ინტერვენციის მეთოდები“ (ჩააბარა საკვალიფიკაციო გამოცდა და მიენიჭა სერტიფიკატი). 2021 წელი - სამოქალაქო განათლების მასწავლებლის გამოცდა.

Tinatin Mumladze - Mediator since 2022.
Currently a Member of the Georgian Bar Association, Lawyer (Specialization - Common; Juvenile Justice; Children's Rights – Civil). Lawyer by profession, holds a Diploma equal to the Master of Laws of I. Javakhishvili Tbilisi State University.
Since 2019, Tinatin has completed a 40-hour certification course in Mediation by the “Georgian Bar Association”, “TSU National Center for Alternative Dispute Resolution”, and “Tbilisi Open University”.
As for professional experience: Tinatin has passed many qualification exams, has passed trainings for which certificates have been awarded, has participated in scientific conferences including: 2004 - Ivane Javakhishvili Tbilisi State University, Department of Administrative Law awarded her The Students for Their Successful Participation in the 2004 Scientific Conference. (Certificate was awarded).2007-2008 - 8-month internship in Tbilisi City Court. 2007 - Bar Certificate Exam in General Specialization.In 2007-2008 she completed a 3-month course as an Assistant Judge at the High School of Justice and passed a qualifying examination.. 2013-2014 - Lawyer Intern.Member of the Bar Association since 2014 - Lawyer.  Since 2015 - Lawyer of the Charity Foundation "Bolnisi".2015 - Training on „Prevention of Domestic Violence, Protection and Assistance to Victims“.  Since 2017 - Greenway Georgia “Personal Lawyer Agency” - Advocate (Lawyer).2019 Training – „International Human Rights Standards and Appeals Mechanisms“.  2019 - Mediation Representation (25-hour) training. 2019 -  Mediation (40 hours) training.  2019 - Juvenile Justice Qualification Exam.2020 - Child Rights Qualification Exam.     2020 – Training – „Actual Issues of Property Rights Registration“ (Review of Recent Legislative Changes).Training – „Actual Issues of Property Rights Registration“ (Review of Recent Legislative Changes). 2020 - Training „Interrogation Psychology“ . 2021 - Full Course ,,Criminal Psychology“ . 2021 -  Full Course – “Civil Intervention, Advocacy“ . 2021 – Qualification Examination of Mediator. 2021 - 32-hour training module ”Special Requirements and Intervention Methods” (she passed the qualification exam and was awarded a certificate). 2021 - Civic Education Teacher Exam.