თინათინ რამიშვილი - მედიატორი 2022 წლიდან.
ამჟამად პოლიტიკის ანალიტიკოსი საქართველოს ოკუპირებული ტერიტორიებიდან დევნილთა, შრომის ჯანმრთელობისა და სოციალური დაცვის სამინისტროში; ტრენერი - „საჯარო პოლიტიკის ანალიზი, მონიტორინგი და შეფასება“. პროფესიით იურისტი. ფლობს ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის სამართლის ბაკალავრის და მაგისტრის დიპლომებს.
2020 წლიდან თინათინს გავლილი აქვს სსიპ - ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის დავის ალტერნატიული გადაწყვეტის ეროვნული ცენტრისა და საქართველოს ადვოკატთა ასოციაციის მიერ ჩატარებული მედიაციის 80 საათიანი სასერტიფიკატო ტრენინგ კურსი, დაფუძნებული ევროკავშირისა (EU) და გაეროს განვითარების პროგრამის (UNDP) მხარდაჭერით შემუშავებულ მედიატორთა ტრენინგ მოდულთან.
რაც შეეხება პროფესიულ გამოცდილებას, წარმატებით გაიარა შემდეგი პროგრამები: „კარგი მმართველობა“ - გერმანიის საგარეო პოლიტიკის საზოგადოება (DGAP) და რობერტ ბოშის ფონდი (2018-2019 წწ.); ,,საჯარო მოხელეთა პროფესიული შესაძლებლობების ზრდა გადაწყვეტილების მიღებასა და მოლაპარაკების წარმართვის ტექნიკაში“ - საქართველოს სტრატეგიისა და საერთაშორისო ურთიერთობების კვლევის ფონდი (რონდელის ფონდი) (2018-2019 წწ.). 2015 წლიდან დღემდე დასაქმებულია საჯარო სექტორში საჯარო პოლიტიკის ანალიზის, მონიტორინგისა და შეფასების მიმართულებით; 2019 – 2020 წწ. - ადგილობრივი ექსპერტი, ტრენერი გაეროს განვითარების პროგრამის (UNDP) საჯარო მმართველობის რეფორმის (PAR) პროქტის ფარგლებში; 2016 წლიდან დღემდე - საქართველოს იუსტიციის სასწავლო ცენტრის მოწვეული ტრენერი; 2014-2016 წწ. - ევროპის იურისტ სტუდენტთა ასოციაცია საქართველოს (ELSA Georgia) ვიცე პრეზიდენტი აკადემიური საქმიანობის სფეროში; 2015-2016 წწ. - ევროპის იურისტ სტუდენტთა ასოციაციისა და ევროპის საბჭოს საერთაშორისო სამართლებრივი კვლევის „გამოხატვის თავისუფლება, ჟურნალისტური წყაროების დაცვა“ აკადემიური კოორდინატორი; 2014-2015 წწ. - ევროპის იურისტ სტუდენტთა ასოციაციისა და ევროპის საბჭოს საერთაშორისო სამართლებრივი კვლევის „სოციალური უფლებების დაცვა“ - მკვლევარი.

Tinatin Ramishvili - mediator since 2022.
Currently Policy Analyst at Ministry of Internally Displaced Persons from the Occupied Territories, Labor, Health and Social Affairs of Georgia; Trainer - "Public Policy Analysis, Monitoring and Evaluation".Lawyer by profession, holds bachelor’s and master’s degrees in Public Law from Ivane Javakhishvili Tbilisi State University.
In 2020, she fulfilled a 80-hour mediation certification training course of National Center for Alternative Dispute Resolution and Georgian Bar Association, based on a mediator training module developed with the support of the European Union (UN) and the United Nations Development Program (UNDP).
Regarding the professional experience: Successfully completed the following programs: “Carl Friedrich Goerdeler-Kolleg for Good Governance” - The German Council on Foreign Relations (DGAP), Robert Bosch Foundation; "Capacity-building of the Georgian Leadership Community for Improved Decision-making and Negotiation Skills" - Georgian Foundation for Strategic and International Studies, Rondeli Foundation; 2015 - present employed in the public sector for policy analysis, monitoring and evaluation; 2016 - present - invited trainer at the Training Center of Justice of Georgia – TCJ. 2019-2020 - Local expert (trainer) in public policy planning, analysis, monitoring and evaluation - UNDP, Project Title: "Supporting Public Administration Reform in Georgia"; 2014-2016 - Vice President for Academic Activities - The European Law Students’ Association (ELSA) Georgia; 2015-2016 - Academic Coordinator of International Legal Research - "FREEDOM OF EXPRESSION AND PROTECTION OF JOURNALISTIC SOURCES" - The European Law Students’ Association (ELSA International); 2014-2015 - Researcher of International Legal Research - “Social Rights” - The European Law Students’ Association (ELSA International).