უჩა ძიმისტარიშვილი - მედიატორი 2024 წლიდან
უჩა ძიმისტარიშვილი არის ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის სამართლის მაგისტრი, ნიუ ვიჟენ უნივერსიტეტის დოქტორანტი და ამავე უნივერსიტეტში იკავებს აკადემიურ თანამდებობას. 10 წელზე მეტია არის ლექტორი საქართველოს სხვადასხვა უნივერსიტეტში.
უჩა ძიმისტარიშვილი არის იურიდიული კომპანია - ტექლოუ საქართველოს პარტნიორი. მას აქვს 15 წელზე ხანგრძლივი იურიდიული პრაქტიკა. სხვადასხვა ეტაპზე ყოფილა საერთაშორისო ორგანიზაციების და საფინანსო ინსტიტუტების პროექტების კონსულტანტი და ექსპერტი.
უჩა ძიმისტარიშვილი არის საქართველოს ადვოკატთა ასოციაციის წევრი სამოქალაქო სამართლის სპეციალიზაციით, ასევე, აქვს ბავშვთა უფლებების სპეციალიზაცია.
უჩა ძიმისტარიშვილის სპეციალიზაცია მოიცავს ბიზნეს სამართლის, საგადასახადო სამართლის, შრომის სამართლის, საფინანსო სამართლის, საინვესტიციო სამართლის, სამშენებლო სამართლის და კერძო სამართლის სხვა მიმართულებებს.

Ucha Dzimistarishvili
Ucha Dzimistarishvili hold Master Degree at Ivane Javakhishvili Tbilisi State University and is currently PhD student at New Vision University, also being on the academic position in the same university (NVU). He has been a lecturer in the Georgian universities for more than 10 years.
Ucha Dzimistarishvili is a Partner at Law Firm – TechLaw Georgia. He has been in the legal practice for more than 15 years. He has been an expert and consultant in the projects of International Organizations and Financial Institutions.
Ucha Dzimistarishvili is a member of Georgian Bar Association, in the Civil Law and Juvenile Rights specialization.