ზაზა პაპიძე - მედიატორი 2022 წლიდან.
საქართველოს ადვოკატთა ასოციაციის წევრი, ადვოკატი, სპეციალიზებული ადვოკატი არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულებაში და ბავშვთა უფლებები (სამოქალაქო), აჭარის ადვოკატთა უფლებების დაცვის კომიტეტის თავმჯდომარე, შრომის უსაფრთხოების სპეციალისტი
.
პროფესიით იურისტი, ფლობს ბათუმის შოთა რუსთაველის სახელობის სამართალმცოდნეობის ბაკალავრის დიპლომს და თბილისის პოლიტიკური აკადემიის მაგისტრის დიპლომს.
2019 წელს ზაზას გავლილი აქვს სასერტიფიკატო ტრენინგი მედიაციაში (40 სთ.) თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის, დავის ალტერნატიული გადაწყვეტის ეროვნული ცენტრის (NCADR) საქართველოს ადვოკატთა ასოციაციისა (GBA) და თბილისის ღია უნივერსიტეტის (TOU) მიერ.
რაც შეეხება პროფესიულ გამოცდილებას: 2010 წლიდან სტაჟიორ ადვოკატი, 2011 წლიდან საქართველოს ადვოკატა ასოციაციის წევრი ადვოკატი საერთო სპეციალიზაციით, 2015 წ თურქული კომპანია სს" სამშენებლო სამრეწველო და სავაჭრო ფირმა ეჯეთაშის"-ის საქართველოს ფილიალის იურისტი, 2015 წლიდან არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულების სპეციალიზებული ადვოკატი, 2016 წელი აჭარის იურიდიული დახმარების ბიუროს რეესტრის მიწვეული ადვოკატი არასრულწლოვანთა მართლმსაჯულების მიმართულებით. 2018 წლის თებერვლიდან აჭარის რეგიონის ადვოკატთა უფლებების დაცვის კომიტეტის თავმჯდომარე, 2019 წლიდან მენტორი ადვოკატი.

Zaza Papidze - mediator since 2022.
Member of the Georgian Bar Association, Lawyer, Specialized Lawyer in Juvenile Justice and Children's Rights (Civil), Chairman of the Adjara Bar Rights Protection Committee, Occupational Safety Specialist.
Professional lawyer, holds a bachelor's degree in law from Shota Rustaveli in Batumi and a master's degree from the Tbilisi Political Academy. Lawyer by profession, holds a bachelor's degree in law from Batumi Shota Rustaveli and a master's degree from the Tbilisi Political Academy.
In 2019, Zaza was awarded a Certificate in Mediation Training (40 hours) by the Tbilisi State University, the National Center for Alternative Dispute Resolution (NCADR), the Georgian Bar Association (GBA) and the Tbilisi Open University (TOU).
As for the professional experience: Since 2010 he has been an intern lawyer, a member of the Georgian Bar Association since 2011 and a lawyer with general specialization, 2015 Lawyer of the Georgian branch of “JSC Construction, Industrial and Trade Firm Ejeta”, Special Advocate for Juvenile Justice since 2015 Invited Advocate of the Registry in the field of juvenile justice. From February 2018, Chairman of the Adjara Region Lawyers' Rights Protection Committee, since 2019 Mentor Lawyer.