ანა ჯაოშვილი - მედიატორი 2024 წლიდან
პროფესიით იურისტი. თბილისის ივ. ჯავახიშვილის სახელობის სახელმწიფო უნივერსიტეტის სამართლის ბაკალავრი და სულხან-საბა ორბელიანის უნივერსიტეტის კერძო (ბიზნეს) სამართლის მაგისტრი.
ანამ კარიერა დაიწყო თბილისის საქალაქო სასამართლოში, სამოქალაქო საქმეთა პალატაში სტაჟიორად. ამ პერიოდის განმავლობაში მან შეიძინა პრაქტიკული გამოცდილება, რაც შემდგომში დაეხმარა მას წარმატებით გადასულიყო კერძო სექტორში. 2020 წელს ის შეუერთდა სს „თიბისი ბანკის“ სამართალწარმოების გუნდს. იგი 2021 წლიდან არის საქართველოს ადვოკატთა ასოციაციის წევრი
გარდა პრაქტიკული გამოცდილებისა, ცოდნის გაღრმავების მიზნით, ანას მონაწილეობა აქვს მიღებული არაერთ კონფერენციაში და გავლილი აქვს სხვადასხვა ტრენინგები, როგორიცაა პერსონალურ მონაცემთა დაცვის ახალი კანონით გათვალისწინებული რეგულირება, პროცესუალური დოკუმენტაციის შემუშავების სპეციფიკა და სხვა.
ანას გავლილი აქვს RESOLVE-ის მიერ ორგანიზებული სსიპ საქართველოს მედიატორთა ასოციაციისგან აკრედიტებული მედიაციის 62 საათიანი სასერტიფიკატო პროგრამა.

Ana Jaoshvili – mediator since 2024
Ana holds a Bachelor of Law from Tbilisi State University and a Master’s degree in Civil Business Law from Sulkhan-Saba Orbeliani University.
Starting as an intern at the Tbilisi City Court in the Board of Civil Cases, Ana gained valuable hands-on experience that laid the groundwork for a seamless transition into the private sector. In 2020 Ana joined JSC TBC Bank as a Lawyer in the Litigation Unit. Ana has been a member of the Georgian Bar Association since 2021.
In addition to practical experience, Ana has participated in various conferences and trainings, such as Personal Data Protection Regulation Under the New Law, Peculiarities of Drafting Procedural Documentation and its Legal Justification, etc.
Ana has successfully completed the 62-hour Mediator Certification Program organized by RESOLVE and accreditied by Mediators Association of Georgia.