მარი ლომუაშვილი - მედიატორი 2024 წლიდან
პროფესიით იურისტი. ფლობს შავი ზღვის საერთაშორისო უნივერსიტეტის (IBSU) სამართლის ბაკალავრის ხარისხს. სწავლას აგრძელებს შედარებითი კერძო და საერთაშორისო სამართლის მიმართულებით, ნიუ ვიჟენ უნივერსიტეტში. არის კოზმინსკისა და ლოძის უნივერსიტეტების გაცვლითი პროგრამების მონაწილე, ევროკავშირის სადაზღვეო და კონკურენციის სამართლის მიმართულებით.
2024 წელს მარიმ წარმატებით ჩააბარა ადვოკატთა საკვალიფიკაციო გამოცდა სამოქალაქო / ადმინისტრაციული სამართლის სპეციალიზაციით.
2023 წლიდან გავლილი აქვს ააიპ ,,რიზოლვ“-ის სასერტიფიკატო პროგრამა მედიაციაში (62 საათი), ორგანიზებული ნიუ ვიჟენ უნივერსიტეტის მიერ.
სხვადასხვა დროს მარის პრაქტიკული საქმიანობა დაკავშირებულია, როგორც საჯარო, ისე კერძო დაწესებულებებთან. მათ შორის, პრო ბონო სერვისების ფარგლებში ბენეფიციარებისთვის იურიდიული მომსახურების გაწევასთან.
გარდა იურიდიული გამოცდილებისა, მარიმ განავითარა ლიდერობა და ორგანიზაციული უნარები. პერიოდულად იგი ატარებს ტრენინგებს სამართლის აქტუალურ საკითხებზე. არის არაერთი სამეცნიერო კონფერენციის მონაწილე, საერთაშორისო სამართლის მიმართულებით.

Mari Lomuashvili - mediator since 2024
Lawyer, holds Bachelor's (LLB) degree in law from International Black Sea University (IBSU). Mari continues her studies in Comparative Private and International Law at New Vision University. Sheis a participantofvarious exchange programs such as Kozminski and Lodz Universities, in the field of EU Insurance and Competition Law.
In 2024, Mari successfully passed Bar Exam, specializing in civil/administrative law.
Since 2023, she has completed Mediator Certfication Program (62 hours), organized by the non-commercial legal entity "Resolve" at  New Vision University.
Various times Mari's practical experience is related to both public and private institutions. Including providing legal support to beneficiaries within the framework of pro bono services.
In addition to her legalactivities, Mari has developed leadership and organizational skills. Periodically, she conducts trainings on current legal issues. She participated in many scientific conferences in the field of international law.