ნინო კოსტავა - მედიატორი 2022 წლიდან.
ამჟამად შპს “ემ ერ ჯი ლიმიტედ”-ის იურისტი. პროფესიით იურისტი, ფლობს ქ. ბათუმის შ. რუსთაველის სახელმწიფო უნივერსიტეტის, იურიდიული ფაკულტეტის საერთშორისო სამართლის სპეციალობით დიპლომს.
პროფესიით ადვოკატი, ფლობს საქართველოს ადვოკატთა ასოციაციის სამოქალაქო სამართლის სპეციალიზაციით წევრ ადვოკატის სტატუსს. პროფესიით დირიჟორი, ფლობს ქ. ბათუმის ზ. ფალიაშვილის სახელობის სახელმწიფო სასწავლებელში საგუნდო-სადირიჟორო სპეციალობით დიპლომს. პროფესიით ბუღალტერი, ფლობს საქართვლოს ეკონიმოსტთა ასოციაციის ბუღალტრული აღრიცხვის საეთაშორისო სტანდარტებით მოქმედ სერტიფიკატს.
რაც შეეხება პროფესიულ გამოცდილებას: 2002-2004 წწ მუშაობდა აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის ეკონომიკის სამინისრტო-იურისტი. 2004-2005 წწ საქართველოს მიუსაფართა და პატიმართა უფლებების დაცვისა და სოციალური უზრუნველყოფის საერთაშორისო ორგანიზაციაში წევრი-ადვოკატი. 2005-2006 წ მონაწილეობა მიიღო კონკურსში, ქალაქ ბათუმის ადგილობრივი თვითმართველობის აპარატის იურიდიულ სამსახურში სპეციალისტის თანამდებობაზე, სადაც დაინიშნა კონკურსში გამარჯვების შემდეგ, ამავე სამსახურში დაწინაურდა წამყვანი სპეციალისტის თანამდებობაზე. 2005-2019წ- შპს `ქვინსვეი სერვისიზ~-ში (საქრუინგო კომპანია) ბუღალტრის და იურისტის თანამდებობა, ამჟამად პროკურისტის თანამდებობა. 2006 წელს მუშაობდა აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის ფინანსთა და ეკონომოკის სამინისტროს მიერ 100% წილით დაფუძნებულ შპს `გაზეთ აჭარა და ადჟარიაში” იურისტის თანამდებობაზე. 2006-2007წ შპს `ბათფარმა~-ში (ფარმაცევტული ქარხანა)- იურისტი. 2007-2008წ-საქართველოს ფინანსთა სამინისტროს შემოსავლების სამსახურის დასავლეთის რეგიონალური საბაჟოს იურიდიული სამმართველოს უფროსი. 2008-2009წ საქართველოს ფინანსთა სამინისტროს შემოსავლების სამსახურის ბათუმის რეგიონალური ცენტრის (საგადასახადო ინსპექცია) იურიდიული სამმართველოს უფროსის მოადგილე. 2009-2010წ იურიდიულ კომპანია კს “ნოდია და პარტნიორები” იურისტი. 2010-2011წ შპს “GIMG”-ში იურისტი. 2011-2012წ შპს “ბარამბო აჭარაში” იურისტი. 2016-2018წ შპს “TV ERA”-ში იურისტი. 2011 წლიდან დღემდე შპს “ემ ერ ჯი ლიმიტედ”-ში (ნატახტარის პროდუქციის დისტრიბუცია აჭარის რეგიონში) იურისტი.

Nino Kostava- Mediator since 2022.
Currently holding position of “MRG Limited”, Lawyer by profession holding Diploma of International Law issued by Faculty of Law, Batumi Shota Rustaveli State University. Advocate by profession, status of Lawyer,  member of Georgian Bar Association in Civil Law. Conductor by profession holing Diploma of Academic Choir Conductor issued by Batumi Zakaria Paliashvili State College. Accountant by profession holding valid Certificate in international standards of accounting issued by Georgian Economists’ Association.
As for her working experience, in 2022-2004 she worked as a Lawyer for Ministry of Economy of the Autonomous Republic of Achara, Batumi. In 2004-2005-Member Lawyer for International Organization of the Social security and Protection of the Rights of the Homeless and Prisoners in Georgia/ In 2005-2006 she won the contest for the position of the Legal Service Specialist  for Batumi Local Self-Government  Office with further promotion to Leading Lawyer of the same Service, In 2005-2019 – Lawyer and Accountant for Queensway Services  Ltd. (crewing company), currently – Procurator. In 2006  - Lawyer, “Newspaper Achara and Adjaria” Ltd (founded with  100% participation of the Ministry of Finance andEconomy of the Achara Autonomous Republic). In 2006-2007 – Lawyer for “Batpharma” Ltd. (pharmaceutical factory). In 2007-2008  - Head of Legal Administration of Regional Customs “West” under Revenue Service of the Ministry of Finance of Georgia. In 2008-2009 - Deputy Head of the Legal Department, Batumi Regional Center (Tax Administration) under Revenue Service of the Ministry of Finance of Georgia. In 2009-2010  -  Lawyer for  K.S. Nodia and Partners, Tbilisi. In 2010-2011 -   Lawyer, GIMG Ltd, Batumi.In 2011-2012 – Lawyer for “Barambo Achara” Ltd. In 2016-2018  - Lawyer,TV Era Ltd., Batumi. Since 2011 she has been holding position of the Lawyer for “MRG Limited” (Distribution of Natakhtari products in Adjarian region).