რამილა ისმაილოვა - მედიატორი 2024 წლიდან
რამილა ისმაილოვა არის პროფესიით იურისტი, ფლობს გრიგოლ რობაქიძის სახელობის უნივერსიტეტის სამართლის სკოლის ბაკალავრის ხარისხს.
გავლილი აქვს ევროკავშირისა და გაეროს განვითარების პროგრამის (UNDP) მხარდაჭერით სსიპ საქართველოს მედიატორთა ასოციაციის მიერ ჩატარებული 60 საათიანი მედიატორთა სასერტიფიკატო ტრენინგ-კურსი. ამასთან , რამილამ წარმატებით გაიარა სსიპ საქართველოს მედიატორთა ასოციაციის სერტიფიცირების წესით გათვალისწინებული სამსაფეხურიანი პროგრამა.
ამჟამად არის გრიგოლ რობაქიძის სახელობის უნივერსიტეტის ბაზაზე არსებული „დავის გადაწყვეტის ალტერნატიული მექანიზმების“ - ცენტრის თანადამფუძნებელი.
რაც შეეხება პროფესიულ გამოცდილებას : 2019 წლიდან ეწევა პრაქტიკას იურიდიულ მიმართულებით. აგრეთვე, მუშაობს იურისტის თანაშემწედ.
უნივერსიტეტში სწავლის პერიოდში, მან სტაჟირება გაიარა ,,მართლმსაჯულების სახლში”- იურიდიულ ეთიკასა და პრაქტიკული უნარ-ჩვევებზე(6 თვიანი) 2020 წლიდან - დღემდე არის ერთ-ერთი ჰიდროელექტროსადგურის - მთავარი მარკეტინგის მენეჯერი, ასევე სხვადასხვა დროს მონაწილეობა აქვს მიღებული არაერთ სახელმწიფო ორგანიზაციების ტრენინგ კურსში, პროექტში და სასწავლო კურსში . ასევე იყო ჩართული ფრიდრიხ ებერტის ფონდის- კვლევებში.

Ramila Ismailova- mediator since 2024
Ramila Ismailova is a dedicated lawyer. She holds a bachelor's degree from the Faculty of Law at Grigol Robakidze University.
Ramila completed 60 hours of mediation certification training through the Mediators Association of Georgia, funded by the European Union and the United Nations Development Programme.
She successfully completed the three-step program stipulated by the certification rules of the Association of Mediators of Georgia.
Currently, she co-founded the "Alternative Dispute Resolution" center at Grigol Robakidze University.
In terms of professional experience, she has practiced law since 2019. She also works as an assistant lawyer. During her university studies, she completed an internship at the "House of Justice"—legal ethics and practical skills. She has been working as a marketing manager at Hydroelectricity since 2019. At different times, she has participated in several state organization's training courses and projects. She also participated in the Friedrich Ebert Foundation's - research.