თამარ გოგიაშვილი - მედიატორი 2023 წლიდან.
ამჟამად ქალაქ თბილისის მუნიციპალიტეტის მერიის იურიდიული საქალაქო სამსახურის იურისტი. პროფესიით იურისიტი, ფლობს ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის იურიდიული ფაკულტეტის სამართლის ბაკალავრის და მაგისტრის დიპლომებს. 2023 წლიდან თამარი არის საქართველოს ადვოკატთა ასოციაციის (GBA) წევრი და ადვოკატი.
თამარს გავლილი აქვს სასერტიფიკატო ტრენინგი მედიაციაში (60 საათი) მხარდაჭერილი: თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის, დავის ალტერნატიული გადაწყვეტის ეროვნული ცენტრისა (NCADR) და საქართველოს ადვოკატთა ასოციაციის (GBA) მიერ. ამასთან, თამარმა წარმატებით გაიარა „საქართველოს მედიატორთა ასოციაციის“ მიერ სერტიფიცირების წესით გათვალისწინებული სამ საფეხურიანი პროგრამა.
2023 წელს თამარმა გაიარა მედიაციის სასერტიფიკატო ტრენინგი, 2016 წ. ტრენინგი - „ზოგადი ადმინისტრაციული სამართალი და ადმინისტრაციული საპროცესო სამართალი, 2011-2012 წელს საქართველოს ახალგაზრდა იურისტთა ასოციაციის იურიდიული განათლების ხელშეწყობის ფონდის „სამოქალაქო სამართლის კურსი“.
რაც შეეხება პროფესიულ გამოცდილებას 2015 წლიდან დღემდე - ქალაქ თბილისის მუნიციპალიტეტის მერიის იურიდიული საქალაქო სამსახურის იურისტი.

Tamar Gogiashvili – mediator since 2023.
Lawyer in the legal department at Tbilisi City Hall. Lawyer by profession. Tamar holds bachelor’s and master’s degrees in law from Ivane Javakhishvili Tbilisi State University. Tamar has been a member of the Georgian Bar Association (GBA) since 2023. She is an advocate.
Tamar completedcertification training in mediation (60 hours), supported by Tbilisi State University, the National Center for Alternative Dispute Resolution (NCADR) and the Georgian Bar Association (GBA). She also successfully completed a three-stage certification program organized by the Mediators Association of Georgia.
Other qualifications: 2023 Tamar passed – mediation Certification training; 2016 – training  „General Administrative Law and Administrative Procedure Law”; 2011-2012 - Georgian Young lawyers’ Association’s Foundation For The Support Of Legal Education’s Course in Civil Law.
As for the working experience, since 2015 she has been a lawyer in the legal department at Tbilisi City Hall.